O co chodzi?
Nic prostszego. Wysyłasz wiadomość z pytaniem do któregokolwiek członka One Direction, a oni “odpowiadają osobiście”. 
Już tłumaczę jak to działa:

Wysyłasz swoje pytanie do chłopców

- na email - askonedirection@o2.pl
- na mojego twittera - @JustMeAmaZayn
- zostawiasz je w komentarzu pod tym postem

W pytaniu piszecie na co tylko macie ochotę. Od treści typu "jak się dzisiaj czujecie?" do "lubicie uprawiać sex?" - piszcie co tylko chcecie. Od razu mówię, że to nie jest prawda co tu będę pisać, to nie chłopcy z 1D będą odpowiadać na te pytania, tylko ja Weronika więc od razu uprzedzam że nie ma sensu zadawać pytań typu "kiedy przyjedziecie do polski?" bo czy odpowiem tak czy odpowiem nie, ja na to nie mam żadnego wpływu. To ma być coś w stylu imaginów jak na stronach z takimi wymyślonymi historyjkami [ KLIK ] tyle że tutaj to wy zadajecie pytania i możecie się dowiedzieć różnych rzeczy na temat chłopców takich, jakimi widzę ich ja. Oczywiście będą trochę przekoloryzowani, ale myślę że z tym nie będzie problemu. Więc tak - możecie zapytać jednego chłopaka, kilku, może wszystkich to już wasz wybór, ale musicie mi napisać KOGO PYTACIE. Czy wyślecie pytanie na email, twittera, czy zostawicie w komentarzu; nie ważne gdzie musicie podać mi swoje dane, macie do wyboru:
- podanie swojego twittera
- podanie imienia lub pseudonimu
- zapytanie Anonimowe

Co do anonima - sami musicie poprosić mnie o to żebym napisała "anonim pyta" itp. 
przykład emaila/wiadomości do mnie:
"hej :) jestem Ania i chcę zapytać Harrego: bla bla bla?" lub "hej :) możesz napisać mnie jako anonima? pytanie do Harrego: bla bla bla?" albo "@twojanazwatwittera do Harrego: bla bla bla?" 

przykład "mnogiego" pytania - "jestem Ania i mam pytanie do Harrego, Nialla i Liama: bla bla bla?"

 przykład pytania i odpowiedzi, które będą na blogu:

Ania do Harrego : 
bla bla bla ? - jakaś tam treść pytania

Harry:
bla bla bla bla. Bla bla bla ;) - jakaś tam treść odpowiedzi

Jak już mówiłam, możecie pytać kogo chcecie i o co chcecie pod warunkiem że jest to ktoś z One Direction. Pytań do gwiazd typu - Justin Bieber, Miley Cyrus, Rihanna, The Wanted itp. - przyjmować nie będę, jeśli jednak ktoś je już wyśle może się spodziewać braku odpowiedzi. To strona poświęcona tylko i wyłącznie zespołowi One Direction i żadnemu innemu :)

WSZYSTKO TO MA SŁUŻYĆ ZABAWIE, PRAWDOPODOBNIE W MOICH ODPOWIEDZIACH BĘDZIE JAKIEŚ 2% PRAWDY - NIE SIEDZĘ W GŁOWACH CHŁOPCÓW, NIE WIEM CO ONI BY WAM ODPOWIEDZIELI, ALE MAM NADZIEJĘ ŻE SPODOBA WAM SIĘ TO CO MAM ZAMIAR STWORZYĆ NA TYM BLOGU :)

                                                      *

OSTRZEŻENIE!!!
NA BLOGU MOGĄ POJAWIĆ SIĘ NIECENZURALNE SŁOWA, MOŻNA TEŻ SPODZIEWAĆ SIĘ ROZMAITYCH ROZMÓW NA TEMATY EROTYCZNE WIĘC WCHODZISZ NA TĄ STRONĘ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ. AUTORKA NIE PONOSI KONSEKWENCJI ZA CZYNY LUB SŁOWA DOKONANE/NAPISANE PRZEZ INNYCH UŻYTKOWNIKÓW BLOGA "Ask One Direction".

                                                     *

Mam nadzieję, że chociaż mniej więcej wiecie jak to będzie wyglądało :)

Czegoś jeszcze nie powiedziałam? .... yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ... *myśl, myśl, myśl ...*  okey choćbym nie wiem jak się starała, nie wiem co mam tu wam jeszcze napisać ;p


Jeśli chcecie zapytać mnie o coś więcej piszcie do mnie na email - askonedirection@o2.pl lub na twittera - @JustMeAmaZayn 

*komentarz z pytaniem, na które już odpowiedziałam zostanie automatycznie skasowany ;)

Miłej zabawy :)


                                                        UWAGA!!!

PISZĘ TO TUTAJ BO SĄDZĘ ŻE NIE MA SENSU ROBIĆ NOWEGO POSTA, BO I TAK PYTANIA ZOSTAWIACIE TU WIĘC TO TEN TEKST CZYTACIE:
KTOŚ OSTATNIO POWIEDZIAŁ MI ŻE TO CO ROBIĘ TO PODSZYWANIE SIĘ. TO TYLKO ZABAWA!!! JA NIE PODSZYWAM SIĘ POD ZESPÓŁ ONE DIRECTION I SAMYCH JEGO CZŁONKÓW! TO TYLKO I WYŁĄCZNIE ZABAWA NIC WIĘCEJ. TO CO TU PISZĘ NIE STANIE SIĘ PRAWDOPODOBNIE NIGDY. MARNE SĄ SZANSE NA TO ŻEBY NP. HARRY PRZYJECHAŁ DO JAKIEJŚ KASI Z POZNANIA, ŻEBY BYLI RAZEM, MIELI DZIECI I WZIĘLI ŚLUB. TO SIĘ NIE WYDARZY WIĘC PROSZĘ  NIE POSĄDZAJCIE MNIE O PODSZYWANIE SIĘ. CHCĘ WAM PO PROSTU COŚ POWIEDZIEĆ: POBAWIMY SIĘ W TAKĄ "ZABAWĘ" - NA TYM BLOGU PISZĘ JAKO ZESPÓŁ ONE DIRECTION KTÓRY JEST W MOJEJ GŁOWIE. ZESPÓŁ ONE DIRECTION KTÓRY JEST Z WIELKIEJ BRYTANII TO INNA SPRAWA. TO BĘDZIE TAKA ODWRÓCONA RZECZYWISTOŚĆ. TO MA BYĆ TYLKO ZABAWA. NIECH BĘDZIE JAK BYŁO, ALE TYM RAZEM BEZ "PODSZYWANIA SIĘ". POZA TYM - DUŻO OSÓB PODSZYWA SIĘ POD CHŁOPAKÓW Z 1D WIĘC NIE WIEM O CO TAKIE HALO ALE OKEY, TO WASZA SPRAWA CO DO MNIE PISZECIE - MOIM ZADANIEM JEST ODPOWIEDZIEĆ, WIĘC TO MOJA ODPOWIEDŹ. 

#fanfik

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz